Maszyna Czyszcząca Comac Ultra 100 GS LPG

  • Producent: Comac
  • Dostępność: na magazynie
  • szt.
  • Cena netto: 185 000,00 zł / szt. 227 550,00 zł / szt.

Maszyna czyszcząca Comac Ultra GS. Jednocześnie zamiata i myje. Napędzana silnikiem benzynowym /LPG.

Maszyna do gruntownego mycia, szorowania i pielęgnacji posadzek twardych o dużym stopniu zabrudzeni (przemysł ciężki, hipermarkety, hale przemysłowe i targowe, zakłady produkcyjne). Sterowana  ręcznie lub automatycznie.Jednocześnie zmywa zamiata i osusza. Dostosowane do czyszczenia konserwacyjnego oraz do gruntownego czyszczenia dużych powierzchni do 20 000 m². Potrafią sobie poradzić również z najbardziej opornym brudem, dzięki wykonanej wg nowej koncepcji podstawie, wyposażonej w mocny centralny silnik, napędowi pasowemu szczotek oraz możliwości trzystopniowej regulacji nacisku szczotek, do 168 kg.

Model Ultra 100 GS to maszyna do czyszczenia podłóg obsługiwane przez operatora znajdującego się na maszynie, posiadające napęd automatyczny, dostępne w wersji myjąco-szczotkującej ze szczotkami cylindrycznymi o szerokości ścieżki roboczej 100 cm.
Modele mogą zostać dostarczone w wersji z akumulatorem lub w wersji z silnikiem marki Honda zasilanym benzyną lub GPL: dzięki temu rozwiązaniu, zwiększa się autonomia pracy urządzenia przy zachowaniu niezmienionych osiągów, co umożliwia czyszczenie większych powierzchni. 

Maszyny mogą być stosowane do czyszczenia rozległych powierzchni, także zadaszonych, w miejscach publicznych, jak lotniska lub stacje kolejowe. 
Maszyny Ultra 100 GS są wyposażone w podstawę ze szczotkami w kształcie walca o różnych średnicach, dzięki którym można zbierać również drobne odpady o stałej konsystencji i przenosić je do szuflady na odpady. Po zakończeniu czyszczenia, można w łatwy sposób opróżnić szufladę na odpady, wysuwając ją z boku. 
Duża pojemność zbiorników (280 litrów) oraz możliwość oddzielnego dozowania wypływu wody i detergentu zwiększają autonomię pracy oraz osiągi urządzenia. 

dane techniczne Ultra 100 GS LPG
Wydajność teoretyczna 8 640 m²/h
Szerokość czyszczenia 970 mm
Max. nacisk szczotek 55 kg
Napęd Moc Honda 9,5 kW
Prędkość 8 km/h
Zbiornik detergentów / zanieczyszczeń 280 / 285 l
Wymiary (dł. /wys. /szer. - bez ssawy) 2075 / 1758 / 1192 mm
Masa maszyny (bez baterii) 933 kg

Produkty polecane