Maszyna Czyszcząca Comac Ultra 130 B

 • Dodaj recenzję:
  • Producent: Comac
  • Dostępność: na magazynie
  • szt.
  • Cena netto: 195 000,00 zł 239 850,00 zł

  Maszyna czyszcąca Comac Ultra 130 w wersji bateryjnej. Jednocześnie myje i zamiata powierzchnię.

  C130 to maszyna o dużej mocy, z miejscem przeznaczonym dla operatora, zaprojektowana do czyszczenia dużych powierzchni podłóg na terenie: lotnisk, dworców kolejowych, parkingów, centrów logistycznych i magazynów, hal przemysłowych i centrów handlowych. Konstrukcja o funkcjonalnym designie, wykonana z wytrzymałych materiałów, gwarantuje niezawodność na lata.
  Jest dostępna w wersji zasilanej akumulatorem (BS), w wersji diesel lub w nowej wersji Bi-Fuel, z podwójnym zasilaniem, benzyna-GPL.
  Maszyna jest wyposażona w głowicę myjącą, składającą się z 4 szczotek tarczowych o regulowanym nacisku do 180 kg i z jednej cylindrycznej szczotki centralnej z automatyczną regulacją, która usuwa ewentualne niewielkie zabrudzenia stałe, zbierane do odpowiedniego pojemnika. Połączenie funkcji mycia i zamiatania zapewnia równomierne czyszczenie na całej szerokości roboczej wynoszącej 130 cm. Podstawa myjąca może przesuwać się w prawo, aby ułatwić czyszczenie wzdłuż ścian i regałów.
  Zaletą maszyny C130 jest dotykowy, kolorowy wyświetlacz 7”, który sprawia, że jej użytkowanie jest proste i intuicyjne. Za pomocą wyświetlacza operator może wybrać jeden z trzech zapamiętanych programów roboczych, zgodnie z własnymi potrzebami: ECO - do codziennego czyszczenia, STANDARD - do średnio zabrudzonych powierzchni i PLUS - do szczególnie trudnych warunków czyszczenia.

  dane techniczne Ultra 130 BS
  Wydajność teoretyczna 7800 m²/h
  Szerokość czyszczenia 1300 mm
  Max. nacisk szczotek 180 kg
  Napęd trakcji automat.
  Napięcie zasilania 36 V / 720 Ah
  Zbiornik detergentów / zanieczyszczeń 300 / 360 l
  Wymiary (dł. /wys. /szer. - bez ssawy) 2355 / 1807 / 1486 mm
  Masa maszyny (bez baterii) 840 kg