Maszyna Czyszcząca Lavor Quick 36B z baterią i prostownikiem

  • Producent: Lavor
  • Kod producenta: 85180003
  • Waga: 57 kg
  • Dostępność: na magazynie.
    Czas realizacji: wysyłka / odbiór w 1h.
  • szt.
  • Cena netto: 5 690,00 zł / szt. 10 701,00 zł 6 998,70 zł / szt.

Lavor Quick jest maszyną czyszczącą zasilaną bateryjnie, która idealnie sprawdzi się na niewielkich obszarach z ograniczoną możliwością manewrowania. Model 36B zasilany jest baterią 12 V. Urządzenie wyposażone jest w jedną szczotkę. Montaż szczotki nie wymaga użycia narzędzi.Szczotka podczas pracy jest dociążona, co przekłada się na równomierne oraz dokładne czyszczenie.

Quick dzięki swojej innowacyjnej konstrukcji jest bardzo zwrotny, nie potrzebuje dużej przestrzeni do wykonania skrętu.Silnik chroniony jest przed zamoczeniem przez system anty-pieniący, filtry, system dekantacyjny oraz czujniki poziomu płynów, które wyłączają urządzenie gdy poziom płynów przekroczy górny limit.Maszyna doskonale sprawdzi się w małych sklepach, urzędach, kuchniach, szkołach, szpitalach, barach, salach, siłowniach, restauracjach itp.

Wersja 36B wyposażona jest w:

-baterię (12V - 55 Ah) standardowa, zintegrowana bateria zbudowana jest z zastosowaniem takich technologii, które nie wymagają określenia szczegółowych warunków na temat miejsca ładowania.

-wskaźnik naładowania baterii wskazuje kiedy proces czyszczenia jest zakończony ( najpierw wyłącza szczotki, a potem inne funkcje urządzenia ). Zapobiega uszkodzeniu i całkowitemu rozładowaniu baterii.

-zintegrowany prostownik urządzenie wyposażone jest w zintegrowany prostownik do ładowania baterii.

STAŁY DOCISK SZCZOTKI - docisk szczotki jest cały czas kontrolowany poprzez płytę szczotki, który dostosowuje się do nierówności powierzchni czyszczonej i daje idealny efekt czyszczenia bez jakiejkolwiek regulacji.

ŁATWY MONTAŻ I DEMONTAŻ SZCZOTKI - montaż i demontaż szczotki nie wymaga stosowania narzędzi i pozwalana szybkie czyszczenie szczotki jest łatwe i proste.

OCHRONA SILNIKA SSĄCEGO - aby uniknąć zamoczenia silnika wszystkie urządzenia posiadają: system antypieniący, filtry, system dekantacyjny. Wszystkie te elementy zapewniają najlepszą pracę automatu myjącego.

Wyposażenie standardowe maszyny:

-Bateria żelowa bezobsługowa, wbudowany prostownik, szczotka 

 

 

 Quick 36 B

Wydajność teoretyczna

1260 m²/h

Szerokość czyszczenia

360 mm

Szerokość ssawy

460 mm

Nacisk szczotek / obroty

18 kg / 130 obr.

Zbiornik detergentów / zanieczyszczeń

11 l / 12 l

Elekrtozawór

Tak

Moc silnika szczotki

250 W

Moc silnika ssawy / podciśnienie

180 W / 650 mm H2O

Trakcja

mechaniczna 

Zasilanie 

bateria 12V

Wymiary (dł./szer./wys.) cm

120 / 43 / 97 

Masa maszyny 

57 kg 

Prostownik

wbudowany

Produkty polecane