maszyny czyszczące, myjki ciśnieniowe, odkurzacze przemysłowe - zamów bezpłatną prezentację produktów
Dostawa już od 9,90 PLN
Ponad 1.000 produktów
Szybki kontakt: +48 61 887 92 33      sklep@bhf.com.pl

Odkurzacz Ehrle Power Jet 440M 3 silniki

  • T0SO440
  • Producent: Ehrle
  • Waga: 30 kg
  • Dostępność: 3 dni
  • szt.
  • Cena netto: 2 600,00 zł / szt. 3 198,00 zł / szt.
Profesjonalny odkurzacz 3-silnikowy do zanieczyszczeń mokrych i suchych o dużej mocy, który sprawdza się w warunkach przemysłowych. wyposażony w 3 niezależne silniki.
  • do zbierania zanieczyszczeń mokrych i cieczy – odkurzanie „na mokro”
  • do zbierania zanieczyszczeń suchych – odkurzanie „na sucho”
Wyróżnia go bardzo wytrzymały zbiornik z polietylenu (PE) – odpornego na uszkodzenia mechaniczne i wiele czynników zewnętrznych.

3 silniki ssące z niezależnym system chłodzenia by-pass zapewnią wystarczające parametry przy sprzątaniu większej ilości ciężkich zanieczyszczeń. Wykorzystywany jest zarówno do czyszczenia betonowych posadzek twardych jak i wykładzin dywanowych. Dzięki zastosowaniu silników niskoobrotowych odkurzacz dysponuje mocą wystarczającą do użycia go w profesjonalnych i przemysłowych zastosowaniach wymagających kilkugodzinnej pracy ciągłej. Przeznaczony do sprzątania większych powierzchniach jak hala, magazyn, warsztat. Używany przy sprzątaniu pomieszczeń w trakcie i po zakończeniu prac remontowo-budowlanych, wykończeniowych itp.

Materiał zbiornika: Polietylen (PE) – tworzywo o dużej wytrzymałości mechanicznej i cieplnej. Zapewnia większą odporność na działanie większości związków chemicznych niż standardowo używany w produkcji odkurzaczy, polipropylen, ma większa wytrzymałość na uderzenia i uszkodzenia mechaniczne. Duża pojemność – 90 l – nie wymaga ciągłego opróżniania. Przy zbieraniu zanieczyszczeń mokrych i płynów przydatna jest możliwość opróżniania zbiornika za pomocą węża spustowego. Odkurzacz z komfortową rączką dla łatwiejszego przemieszczania.

Dane techniczne
Typ
EUROPA 440M COMPACT (SPOT9033S)
Pojemność/typ zbiornika
90 l. / PE
Podciśnienie
2470 mm H2O
Przepływ powietrza
630 m3/h
Max. moc silników
3300 W
Masa własna
30,5 kg
Ilość silników
3 s.
Napięcie 
230 V/50 Hz
   


Produkty polecane