Odkurzacz piorący Sabrina Maxi Santoemma

  • Producent: Santoemma
  • Waga: 30 kg
  • Dostępność: 3 dni
  • szt.
  • Cena netto: 5 203,25 zł / szt. 6 400,00 zł / szt.

Automat Piorący 80 m2/h

Sabrina-Maxi jest profesjonalnym urządzeniem do czyszczenia średniej wielkości wykładzin dywanowych. Dzięki zastosowanemu systemowi wysokiego odsysania High-Waterlift możliwe jest usunięcie maksymalnej ilości zabrudzeń z powierzchni dywanowych i uzyskanie najkrótszego czasu schnięcia. Urządzenie jest wytrzymałe, łatwe do przenoszenia, idealne dla firm sprzątających; ze względu na niewielką szerokość  jest odpowiednie także do czyszczenia pociągów, autobusów, kin, samolotów. Sabrina Maxi dostarczana jest z aluminiową przystawką do dywanów (NS300) z trzema dyszami spryskującymi. Dostępne są opcjonalnie przystawki: plastikowa (NS10PN) oraz aluminiowa (NS10ALL), do czyszczenia foteli i wnętrz samochodów. może byś wyposażone w podgrzewacz HT 1800 oraz w turboszczotkę NS270 Brush.
Główne obszary zastosowania: firmy sprzątające, hotele, restauracje, kluby, puby, biura, sklepy, wypożyczalnie, pociągi, autobusy, samoloty, kina, teatry, statki, szkoły, uniwersytety 

Niewielki rozmiar urządzenia w stosunku do pojemności zbiornika.  Urządzenie można bez problemu przewozić nawet małym samochodem. Przystawka do czyszczenia z ssawą aluminiową, praktycznie niezniszczalna. Specjalny profil ssawy, który pozwala na uzyskanie najlepszej siły ssania, niezależnie od kąta nachylenia przystawki. Wysokość uchwytu jest regulowana w celu zachowania większej ergonomii. Uchwyt pozwala osobie czyszczącej na manewrowanie przystawką przy użyciu niewielkiego wysiłku. Zawór spryskiwacza zaprojektowany tak, aby uniknąć złamania. Rury ze stali szlachetnej, mocne i odporne na rdzę przez cały okres użytkowania maszyny. Łatwy dostęp do dysz spryskiwacza, które można zdemontować ręcznie, bez konieczności używania dodatkowych narzędzi. Konstrukcja dysz ułatwia ich czyszczenie. Aby czyszczenie było bardziej efektywne, możliwe jest zamontowanie do urządzenia dodatkowej jednostki szybkiego podgrzewania (efektywność pracy z podgrzewaczem jest dwa razy większa).

turbina                                                podwójna

-moc silnika                                        1500W

-podciśnienie                                      3000mm/H2O

-przepływ pow.                                    45 l/s

-poj. zbiorników                                  30/30 l

-pompa/moc                               membranowa/80W

-ciśnienie/przepływ wody                 9 bar/ 4,5l/min

-wydajność                                          80m2/h

-ilość dysz                                            3

-waga                                                  28kg

-wymiary                                             38x50x78cm

Produkty polecane